PEMENANG HADIAH UTAMA12345678

TAHNIAH !

PEMENANG HADIAH UTAMA

HASNIDAR BT KAMARUZAMAN
XXXXXX-XX-6566

TAHNIAH !

Kepada Pemenang-Pemenang

Minggu 1: 15 – 12 April 2019

  • ABDUL RAHMAN BIN ISHAK
    XXXXXX-XX-5099
  • AISHAH ZEIN BINTI MOHD IDRIS
    XXXXXX-XX-6050
  • BONG GUEK MING
    XXXXXX-XX-5257
  • BONG PING PING
    XXXXXX-XX-5539
  • LIM LEE LIN
    XXXXXX-XX-5528
  • MOHD ANUAR BIN MAT
    XXXXXX-XX-5299
  • MOHD HISHAM SAHARUDIN
    XXXXXX-XX-5103
  • MUHAMAD KHAIRI BIN ABD RAHIM
    XXXXXX-XX-6083
  • MUHAMMAD HARIZ BIN ZULKIFLI
    XXXXXX-XX-5137
  • MUHAMMAD QUSRI BIN ABD JABBAR
    XXXXXX-XX-5721
  • NOR AZIRA BINTI ABDUL RAHAMAN
    XXXXXX-XX-5176
  • NORNISAH ANAK RIGUS
    XXXXXX-XX-6110
  • NUR AZREEN ARMANI BINTI RUSLAN
    XXXXXX-XX-5444
  • NURFARIZA BINTI AHMAD NAZRI
    XXXXXX-XX-6180
  • ROSNIZA BT ABDULLAH
    XXXXXX-XX-5560
  • ROSNORWANI BINTI MOHAMED RASLI
    XXXXXX-XX-6352
  • SANTHY A/P MUTHUSAMY
    XXXXXX-XX-5680
  • SITI NURDIYANA NABILAH JAFFAR
    XXXXXX-XX-5748
  • SITI SABILA BINTI MOHD AZAM
    XXXXXX-XX-5416
  • SYED MOHAMED ARIF BIN SYED ABDUL RAHIM
    XXXXXX-XX-6415
  • SYED MUHAMMAD NABIL BIN SYED SALEH
    XXXXXX-XX-6337
  • WAN KHATIJAH BT WAN JAMAL
    XXXXXX-XX-5822
  • YAP LI MEI
    XXXXXX-XX-5864
  • ZANIZAM BIN YANG NASIR
    XXXXXX-XX-6051
  • ZIZIE AINA ANAK RIGUS
    XXXXXX-XX-5452

TAHNIAH !

Kepada Pemenang-Pemenang

Minggu 2: 22 – 28 April 2019

  • ATAN BIN ZAINAL
    XXXXXX-XX-5569
  • BONG YEH HUA
    XXXXXX-XX-5125
  • CHAN YAN YENG @ CHAN SUI YING
    XXXXXX-XX-5178
  • INTAN ZAKIAH BIN AYIM
    XXXXXX-XX-5242
  • KHOO BOON KEONG
    XXXXXX-XX-5041
  • LEE YONG SHIANG
    XXXXXX-XX-5277
  • MOHD ALIFF FITRY BIN AZIZAN
    XXXXXX-XX-5001
  • MOHD SYARIFF HIDAYATULLAH BIN HAWAFI
    XXXXXX-XX-5233
  • MUHAMMAD SAZALI BIN MOHD SHARIF
    XXXXXX-XX-6627
  • NOR AMIRAH BT FAHRUL RADZI
    XXXXXX-XX-5666
  • NORMULIANA BINTI OTHMAN
    XXXXXX-XX-6064
  • NUR AIN SOFEA BINTI MOHD TAHER
    XXXXXX-XX-6482
  • NUR ASLIZA BINTI AMAN
    XXXXXX-XX-6672
  • NUR SAKINAH BINTI HARUN
    XXXXXX-XX-6136
  • NURUL SALMIE HANAFI
    XXXXXX-XX-5708
  • NURZAKYMI BIN MISNI
    XXXXXX-XX-5465
  • RUTHRA DEVI A/P K RAMADAS
    XXXXXX-XX-5606
  • SUZANAH BINTI IDRIS
    XXXXXX-XX-5682
  • SWEE GEE YAW
    XXXXXX-XX-5109
  • TAN BEE LIAN
    XXXXXX-XX-5850
  • TAN TECK YING
    XXXXXX-XX-5146
  • TEOH LI WAH
    XXXXXX-XX-5444
  • YAP LAY SWAN
    XXXXXX-XX-5416
  • YON NORIZAN BINTI ASAH
    XXXXXX-XX-5760
  • ZAWIAH AHMAD
    XXXXXX-XX-5388

TAHNIAH !

Kepada Pemenang-Pemenang

Minggu 3: 29 April – 5 May 2019

  • AHMAD NAZZRI B ABDULLAH
    XXXXXX-XX-5717
  • CHANG WEN JINN
    XXXXXX-XX-6145
  • CHOO XHER RAEL
    XXXXXX-XX-5552
  • FARIDAH BINTI ABDULHIR
    XXXXXX-XX-5206
  • JOCELYN HOH SHU LIN
    XXXXXX-XX-5428
  • KONG SIEW YUK
    XXXXXX-XX-5777
  • LIM WEI DE
    XXXXXX-XX-5459
  • LOH SOO HOONG
    XXXXXX-XX-5591
  • MAHANI BINTI JUSOH
    XXXXXX-XX-5340
  • MAIMUNAH BINTI MAMAT
    XXXXXX-XX-5252
  • MAIZATUL AFIQAH BT ZAKARIA
    XXXXXX-XX-5550
  • MEGAT FAIZAL MEGAT MOHD GHAZALI
    XXXXXX-XX-7291
  • MOHAMED ELMI AKASHA BIN MOHAMED ATAS
    XXXXXX-XX-5623
  • MOHAMMAD FAHMI HUSAINI B ARIS
    XXXXXX-XX-5229
  • MOHD IQRAM BIN SAHIRON
    XXXXXX-XX-5695
  • RIGUS ANAK NAKIS
    XXXXXX-XX-5095
  • ROSLEHA GHAZALI
    XXXXXX-XX-5388
  • SELVANAYAGI A/P RAMIAH
    XXXXXX-XX-5180
  • SITI KHAIRULINA BINTI ABDUL MUKMIN
    XXXXXX-XX-5212
  • SUZILAWATI BINTI MOHD KHALIL
    XXXXXX-XX-5782
  • TAN CHEON HONG
    XXXXXX-XX-6031
  • TAN LENG SAI
    XXXXXX-XX-5021
  • WANG CHEE YEAN
    XXXXXX-XX-5268
  • YAP KIM YENG
    XXXXXX-XX-5046
  • ZALEHA BINTI JAMBUL
    XXXXXX-XX-5430

TAHNIAH !

Kepada Pemenang-Pemenang

Minggu 4: 6 – 12 May 2019

  • AUDRIEY VIVIENA A/P THAVAMANI RAJH
    XXXXXX-XX-5040
  • CHANDRAN A/L MUNISAMY
    XXXXXX-XX-5931
  • CHENG TIM PONG
    XXXXXX-XX-5007
  • CHUOH WAI CHUN
    XXXXXX-XX-5419
  • DAMIAN NOOR BINTI AB HAMED SAMAD
    XXXXXX-XX-5934
  • DARNAWATI BINTI DARWIN
    XXXXXX-XX-5000
  • EVELYN ANAK RIGUS
    XXXXXX-XX-5034
  • FARRAH CHIN BINTI ABDULLAH
    XXXXXX-XX-5717
  • FOO YICK MOY
    XXXXXX-XX-5050
  • FOONG YUEH YIN
    XXXXXX-XX-5092
  • HENG SIOW WEI
    XXXXXX-XX-6490
  • INTAN SAFINAS BINTI ABDULLAH
    XXXXXX-XX-5074
  • JAMILI BINTI ZULKIFLE
    XXXXXX-XX-5540
  • JUWITA BINTI MOHAMAD ARSHAD

    XXXXXX-XX-5796
  • LEE KWEE YIN
    XXXXXX-XX-5434
  • LEONG YI SZE
    XXXXXX-XX-5746
  • LIM LI XIA
    XXXXXX-XX-6244
  • MUHAMMAD FIRDAUS BIN MOHD NAZIR
    XXXXXX-XX-5005
  • MUHAMMAD ZAKWAN BIN MOHD ZIN
    XXXXXX-XX-0423
  • NOOR DALILA BINTI ABU BAKAR
    XXXXXX-XX-5060
  • NUR DIYANA BINTI NAZIRON
    XXXXXX-XX-5522
  • NUR IFAHNIS BT ABD JALIL
    XXXXXX-XX-5506
  • SHARLINA BINTI SAAD
    XXXXXX-XX-5048
  • TIONG TING LOK
    XXXXXX-XX-5241
  • WAN CHIK BIN HUSSIN
    XXXXXX-XX-6923

TAHNIAH !

Kepada Pemenang-Pemenang

Minggu 5: 13 – 19 May 2019

  • AB HAMED BIN AB SAMAD
    XXXXXX-XX-5363
  • AHMAD ABUSTAMAN BIN YAACOB
    XXXXXX-XX-5773
  • AIMAN AZHAR BIN JAFFAR
    XXXXXX-XX-5401
  • CHENG SEOW YIK
    XXXXXX-XX-5452
  • CHENG XIN CHUEN
    XXXXXX-XX-5317
  • GOH XIAU YEN
    XXXXXX-XX-5390
  • HERZYEANA BINTI BAHROM
    XXXXXX-XX-5280
  • JAN EZRA BIN ABDUL MANAN
    XXXXXX-XX-5007
  • KELLY LAU KAH LAI
    XXXXXX-XX-5810
  • LAU BEE CHING
    XXXXXX-XX-5014
  • LIM LI SHER
    XXXXXX-XX-6094
  • LOKE YUE WEN
    XXXXXX-XX-5130
  • NG CHUN KIT
    XXXXXX-XX-5669
  • NOOR HASSIEMAH BINTI MOHD HALIM
    XXXXXX-XX-5492
  • NORZILAWATI BINTI ABDULLAH
    XXXXXX-XX-5372
  • OOI KAI-ZHENG
    XXXXXX-XX-6223
  • RALPH HSIAO YEE LIM
    XXXXXX-XX-5069
  • TAN CALSON
    XXXXXX-XX-5045
  • THAI PUA KOON
    XXXXXX-XX-5728
  • TOK PEI SHE
    XXXXXX-XX-5450
  • WANG WEN JUN
    XXXXXX-XX-5131
  • YAP YAN YE
    XXXXXX-XX-5180
  • YONG KWEE CHAN
    XXXXXX-XX-5248
  • ZALEHA BINTI IDRIS
    XXXXXX-XX-6276
  • ZURAIDAH KUNIN
    XXXXXX-XX-6512

TAHNIAH !

Kepada Pemenang-Pemenang

Minggu 6: 20 – 26 May 2019

  • ABDUL HADI IBRAHIM
    XXXXXX-XX-5453
  • AMELIA CHEN MEI YEN
    XXXXXX-XX-5790
  • AZAH FARIZAL BIN MD JAIKHS
    XXXXXX-XX-5519
  • AZIMAH BT ABDUL MANAP
    XXXXXX-XX-5608
  • CHANG HUI SYN
    XXXXXX-XX-5374
  • CHE MOHD SAFWAN BIN CHE JUSOH
    XXXXXX-XX-5411
  • CHEN WINNIE
    XXXXXX-XX-5046
  • CHENG JOO YOUN
    XXXXXX-XX-5108
  • CHEW POH CHIONG
    XXXXXX-XX-5130
  • EDWARD CHIA JIAN KEN
    XXXXXX-XX-5293
  • ELLYSHA NUR BINTI ABDUL HAMED SAMAD
    XXXXXX-XX-6930
  • GAN MAY LYNE
    XXXXXX-XX-5060
  • HAZRUL AZRIN BIN MD YUSOF
    XXXXXX-XX-5101
  • ISMAIL BIN MOHAMAD
    XXXXXX-XX-6465
  • KHAIRUL ARIFFIN BIN AZHARI
    XXXXXX-XX-5713
  • LOH MAY PENG
    XXXXXX-XX-5736
  • LOH MUN KEAT
    XXXXXX-XX-5345
  • MOHD AZHARRUDIN BIN MOHD AMIN
    XXXXXX-XX-5765
  • NORAMIZATUL SHAHIRAH BT SHAEDAN
    XXXXXX-XX-5980
  • NORHAZLINA KHAMIS
    XXXXXX-XX-5472
  • NURDAHLIYA HASZWANI BINTI MOHD RAZALI
    XXXXXX-XX-5876
  • RAJA NUR IWANI BINTI RAJA RUSMAN
    XXXXXX-XX-5552
  • TEO JIA YIN
    XXXXXX-XX-5072
  • TEOH YEN MEI
    XXXXXX-XX-5260
  • WONG SHIEN LING
    XXXXXX-XX-6360

TAHNIAH !

Kepada Pemenang-Pemenang

Minggu 7: 27 May – 2 June 2019

  • AFIFAH BINTI MOHD AISHA NUDDIN
    XXXXXX-XX-5046
  • AL NALRUDINBIN JAINUDIN
    XXXXXX-XX-5033
  • HASANUL – ISYRAF BIN MOHD OTHMAN
    XXXXXX-XX-5983
  • JEFFERY LIM CHOOI POAH
    XXXXXX-XX-5223
  • JOACHIM THEAN SIJIAN
    XXXXXX-XX-5663
  • JOSEPH HONG JUN HANG
    XXXXXX-XX-5407
  • KAMARUL HIZAM BIN ZAMANHURI
    XXXXXX-XX-5887
  • LIM CHIN BEE
    XXXXXX-XX-5792
  • LOO JIA YEE
    XXXXXX-XX-5074
  • LOOI LEE KHENG
    XXXXXX-XX-5602
  • LYDIA LIZA BINTI AZMI
    XXXXXX-XX-5130
  • MAHNURFAH MOHD NOOR
    XXXXXX-XX-6034
  • MD NASRIQ BIN MD MUZAYIN
    XXXXXX-XX-5333
  • MOHD NAS SAJIDIN BIN MD NASIR
    XXXXXX-XX-5085
  • MUHAMMAD FUDHAILI BIN ZAINAL ABIDIN
    XXXXXX-XX-6215
  • MUHAMMAD KHALIL BIN KHALID
    XXXXXX-XX-6367
  • ROHAIZAN BINTI ABDUL RAHMAN
    XXXXXX-XX-6542
  • SABARIAH BINTI MOKHTAR @ MOHAMAD
    XXXXXX-XX-5054
  • TAM XIN YI
    XXXXXX-XX-5002
  • TAN MING HUI
    XXXXXX-XX-5303
  • TAN SER QI
    XXXXXX-XX-5316
  • TAN SING YING
    XXXXXX-XX-5325
  • TAY SHENG QUAN
    XXXXXX-XX-6393
  • YEOH LI CHERN
    XXXXXX-XX-5180
  • ZULAIZAN BIN MOHAMAD SALLEH DZULKEFLI
    XXXXXX-XX-7091

TAHNIAH !

Kepada Pemenang-Pemenang

Minggu 8: 3 – 9 June 2019

  • AINISHAFINAS BINTI SHAMSUL NIZAM
    XXXXXX-XX-5926
  • ARYADI BIN WAINI
    XXXXXX-XX-5105
  • ASHWIN RADHA NATHAN
    XXXXXX-XX-5727
  • BERNICE NEAI PUI YEE
    XXXXXX-XX-5824
  • CHAN XIONG YAN
    XXXXXX-XX-5166
  • CHOKE KUI TOO
    XXXXXX-XX-5407
  • CRYSTAL CHAN FOONG LYNN
    XXXXXX-XX-6510
  • CRYSTAL KONG PUI YAN
    XXXXXX-XX-5058
  • FOO SHU CHUNG
    XXXXXX-XX-0179
  • JUWITA BINTI MOHAMAD ARSHAD
    XXXXXX-XX-5796
  • KASNI ERMEE BINTI MOHD HADZIR
    XXXXXX-XX-5354
  • KHOO SIEW TIN
    XXXXXX-XX-5852
  • KWONG YAU SHANE
    XXXXXX-XX-6321
  • LATIPAH BINTI MD DASIM
    XXXXXX-XX-5374
  • LAW CHOY YOKE
    XXXXXX-XX-5328
  • LOH CHEE KEONG
    XXXXXX-XX-5551
  • NOR’AISAH BASSIR
    XXXXXX-XX-6754
  • RODNEY CHONG WEI CHUNG
    XXXXXX-XX-5409
  • ROZANA BINTI MAT ESA
    XXXXXX-XX-5320
  • SALMAH BINTI KASNAN
    XXXXXX-XX-5136
  • SHAHRAZI BIN MASKAWI
    XXXXXX-XX-5787
  • SITI MAISURAH JAHARI
    XXXXXX-XX-5186
  • SITI NOR ALINAA BINTI ABU BAKAR
    XXXXXX-XX-5344
  • WANG REN YN
    XXXXXX-XX-5333
  • ZAAHEDAH BINTI FATEH MOHAMMAD
    XXXXXX-XX-5988

*Tertakluk kepada terma dan syarat peraduan. Semua gambar hanya untuk tujuan ilustrasi sahaja.
Proton bukan penaja dan tidak mengambil bahagian dalam peraduan ini.
Terma & Syarat